Warsztaty dla seniorów

"Dojrzałość nie wyklucza - świadomy senior zna swoje prawa i szanuje prawa innych" - w ubiegłym tygodniu wzięliśmy udział w trzydniowych warsztatach, które zorganizowała w Warszawie Fundacja Pro Cultura w partnerstwie z Fundacją Kultury Dialogu.

Celem warsztatów jest wzmocnienie i podniesienie kompetencji, wiedzy i świadomości seniorów i seniorek, dziennikarzy senioralnych Radia SoVo, mediów lokalnych oraz osób z otoczenia seniorów na temat Karty Praw Podstawowych i wartości obowiązujących w Unii Europejskiej. W sposób szczególny Fundacja chce zwracać uwagę na prawa osób starszych oraz zagadnienia dotyczące dyskryminacji.

Dziękujemy za ogrom wiedzy i przyjazną atmosferę podczas wspólnie spędzonych trzech dni warsztatowych!