„WzMOCnij swoje otoczenie”

Otrzymaliśmy grant na zakup sprzętu do prowadzenia transmisji na żywo!

Cieszymy się z pozyskanych środków na stworzenie multimedialnej sali w naszej placówce! Już niedługo będziemy mogli korzystać ze studia multimedialnego do streamingu. Nowe wyposażenie jest możliwe dzięki nagrodzonemu projektowi „Kłobuckie Okno TV” w programie „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanym przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

Nowe technologie są potrzebne do rozwoju i dalszego funkcjonowania naszego ośrodka. Dzięki pracy na odpowiednim sprzęcie będziemy mogli oferować nowoczesną edukację kulturalną i animację. Obecnie na wyposażeniu MOK w Kłobucku nie ma odpowiedniego sprzętu, który pozwalałyby rozwijać wśród dzieci i młodzieży pasji do tworzenia filmów i materiałów wideo.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” wspiera lokalne inicjatywy związane z aktywizacją społeczną, rozwojem wspólnej przestrzeni publicznej, poprawą jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców.

Więcej informacji o działalności Polskich Sieci Elektroenergetycznych i programie „WzMOCnij swoje otoczenie” przeczytać można na stronach raport.pse.pl/pl oraz wzmocnijotoczenie.pl.

informacja o cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.