Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej - więcej niż lekcja, więcej niż kino. Ogólnopolski program edukacji filmowej dla wszystkich etapów nauczania.

To cykle tematyczne oparte na wyjątkowych filmach, uzupełnione prelekcją, omówieniem i propozycją warsztatów plastycznych, kartą pracy, scenariuszem lekcji oraz analizą psychologiczną do pobrania z naszej strony.

W trakcie naszych spotkań oferujemy seanse filmowe, wspólne poznawanie i przeżywanie filmowych historii. Program nastawiony jest także na kulturę filmową, która daje możliwość zdobycia kompetencji społecznych, rozbudza empatię i uzupełnia wiedzę młodych widzów w wieku szkolnym i przedszkolnym.

Projekt NHEF pozostaje w zgodzie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej. Honorowy patronat nad projektem ma organizacja Europa Cinemas.

Każde spotkanie dzieli się na prelekcję, film oraz warsztaty. Prosimy o punktualność i przygotowanie młodych odbiorców do każdego spotkania.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie projektu NHEF. Zapraszamy także do kontaktu z naszymi instruktorami - telefon: 34 317 29 91.

Plakat

informacja o cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.