Spektakl "Alicja w krainie czarów"

Widzieliście kiedyś Białego Królika? A może poznaliście już Królową Kier? Przez dziurkę od klucza będziemy mogli zajrzeć do najwspanialszej Krainy na świecie i spotkać wiele szalonych postaci. Każda z nich jest tak barwna i ciekawa, że trudno oderwać od nich oczy. Och, to będzie dla Was magiczny spektakl pełen emocjonujących momentów, które rozgrywają się w otoczeniu teatralnej scenografii.

Dziewczynka, o wdzięcznym imieniu Alicja nie ma pojęcia, że podążając za Białym Królikiem, trafi do cudownej Krainy Czarów, w której nic nie jest takie, jakby się mogło wydawać. Możesz urosnąć i być wysokim jak drzewo, aby po chwili stać się tak mały, jak dziurka od klucza. Świat widziany oczami Alicji zachwyci nie tylko najmłodszych widzów, ale również tych, którzy już zdążyli dorosnąć. To spektakl dla "dużych i małych", na który już dziś serdecznie zapraszamy.

Spektakl "Alicja w krainie czarów" w wykonaniu Grupy Teatralnej "sMOK" z Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku w reżyserii Beaty Górskiej-Cieślińskiej.

Premiera 11 czerwca 2023 r. o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku.

Czas trwania: 60 minut; wiek: od 4 lat.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

PS. Wiadomość dla Ciebie zostawił nasz Biały Królik:

Zegar tyka, czas ucieka
teatralna bajka czeka.

Dlatego nie zwlekaj i udaj się do MOK-u w pogoń za Białym Królikiem!