Przedstawienie teatralne "Czekoladki"

• 23 marzec 2024 r. (sobota), 18:00
  • sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, zapraszamy na spektakl "Czekoladki" będący debiutem Teatru Aktywni, działającego przy MOK w Kłobucku.

"Czekoladki" to komedia kryminalna opowiadająca o spotkaniu kilku kobiet, które zostały zaproszone na spotkanie organizowane przez mężczyznę ich życia. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że on sam się nie pojawia.

Rozpoczyna się dochodzenie 5 kobiet co się wydarzyło. Porwanie? Morderstwo? Czy mordercą jest jedna z Pań? Rozwiązanie zagadki poznasz już 23 marca 2024 r.

Obsada:

• Irena Zawadzka;
  • Krystyna Gabryel;
  • Danuta Laurman-Wierus;
  • Zofia Jagieła;
  • Magdalena Pietrulewicz.

Reżyseria: Magdalena Pietrulewicz.

Scenariusz: Bożena Kupis-Kucharska.

Wejściówka 10 zł do nabycia w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku.

Serdecznie zapraszamy.