Przedstawienie "Dziady", cz. II

Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku zaprasza na spektakl teatralny "Dziady", cz. II według dramatu autorstwa Adama Mickiewicza w wykonaniu Teatru NOWYCH&MAŁY&AKTYWNI. Reżyseria: Magdalena Pietrulewicz.

Dziady to grupa najstarszych obrzędów wywodzących się od dawnych Słowian  Polegały one na wierze w to, że żywi mogą skontaktować się z duszami zmarłych, które w szczególnych okolicznościach pojawiają się w naszym świecie.

Spektakl teatralny "Dziady", cz. II według dramatu autorstwa Adama Mickiewicza to niesamowita historia przepełniona ludową wyobraźnią i pogańskimi obrzędami. Zapraszamy na przedstawienie, w którym świat realny otwiera się na magiczne i niematerialne zjawiska.

• 19 listopad 2023 (niedziela), 18:00
  • sala widowiskowa MOK Kłobuck