Odwiedziny Zespołu Śpiewaczy Kłobuczanie

30 stycznia 2024 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku miało miejsce miłe spotkanie. Dyrektor MOK Olga Skwara wraz z Burmistrzem Kłobucka Jerzym Zakrzewskim odwiedzili Zespół Śpiewaczy Kłobuczanie, który już od 25 lat promuje muzykę i lokalną kulturę nie tylko w naszym regionie. Przyjemne, popołudniowe spotkanie było pełne wzruszeń, wspomnień i planów na nadchodzący rok.

Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski nie krył swojego zachwytu nad zaangażowaniem członkiń i członków zespołu. W imieniu miasta obiecał kontynuować wsparcie dla grupy, która w tym roku obchodzić będzie kolejny jubileusz swojej działalności, aby dalej rozwijali swoje umiejętności i promowali Kłobuck na kulturalnej mapie Polski.