Kulturalny Czwartek - 23 listopad

• 23 listopad 2023, 17:15
  • Sala Sebyły w MOK Kłobuck

W programie: "Co nam w duszy gra? Wykorzystanie ciała jak instrumentu, granie na instrumentach perkusyjnych". Warsztaty obejmują poznanie gęstodźwięków oraz granie na instrumentach perkusyjnych, przewidziane jest także samodzielne tworzenie instrumentu (grzechotki).

Warsztaty poprowadzi Karolina Mrugalska - Mobilny Uniwersytet Kultury i Sztuki, Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie.

Wstęp wolny dla wszystkich członków Twórczej Przystani Zawsze Aktywnych! Zapraszamy do zapisów - jednorazowa opłata członkowska - 30 zł/kwartał.

Więcej informacji u instruktorów MOK Kłobuck - telefon: 34 317 29 91.