#zostańwdomu (materiały udostępnione)

ANDRZEJ JELONEK – MOJE MUZYCZNE PASJE…

„Menuet” (gitara)

„Coraz bliżej” (gitara)


LEKTURA NA WEEKEND

📖Na długi weekend proponujemy lekturę – antologię opowiadań konkursowych „Sensacyjny Kłobuck”.

A dla wzbudzenia zainteresowania publikujemy słowa autora inicjatywy lokalnej w projekcie Kuźnia kulturalna 3.0 – Pana Marka Palutkiewicza:

Na stronach niniejszej antologii wspólnie z policjantami z kłobuckiej komendy rozwiążemy sprawy tajemniczych zabójstw i zaginięć, a czasem nawet zupełnie niewiarygodnych wypadków. Przeniesiemy się do przeszłości, by poznać intrygi i zdarzenia sprzed lat. Poznamy tajemnice, które kryją się w starych murach kościoła i przejdziemy się po ulicach naszego miasta, poznając historie, po których nigdy już nie będzie dla nas takie samo. Niejednokrotnie staniemy też oko w oko z mordercą i uciekniemy mu… lub nie„.


WZNOWIENIE DZIAŁALNOŚCI MOK KŁOBUCK

W związku z wytycznymi dotyczącymi dalszej działalności domów, centrów i ośrodków kultury w czasie epidemii, przygotowanych przez Narodowe Centrum Kultury, po akceptacji Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego informujemy o możliwym stopniowym, ograniczonym przywróceniu działalności Miejskiego Ośrodka Kultury im. Władysława Sebyły w Kłobucku.

Mając na uwadze bezpieczeństwo i ochronę zdrowia odbiorców oraz pracowników utrzymujemy w możliwie najszerszym stopniu działalność statutową w sieci.

Zapewniając bezpieczeństwo w obiekcie umieszone zostały w widocznym miejscu środki do dezynfekcji rąk oraz instrukcje sanitarnohigieniczne. Prosimy w sprawach wymagających kontaktu bezpośredniego z pracownikami oraz instruktorami MOK skorzystać z dzwonka umieszczonego przy schodach, koło Izby Pamięci Władysława Sebyły.

W przypadku odczuwania niepokojących objawów choroby zakaźnej prosimy pozostać w domu, skorzystać z teleporady medycznej, a w razie pogarszania się stanu zdrowia – wezwania pogotowia ratunkowego.


ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA DZIECKA


DZIEŃ DZIAŁACZA KULTURY


ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA MATKI


ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA BIBLIOTEKARZA I BIBLIOTEK

Z okazji Dnia Bibliotekarza składamy najszczersze życzenia wszystkim osobom związanym z biblioteką, a szczególnie naszym koleżankom i koledze z Biblioteki Publicznej Gminy Kłobuck – niegasnącego entuzjazmu, wytrwałości i kreatywnych działań w propagowaniu czytelnictwa. Dzięki Waszej pracy wszyscy, którzy kochają literaturę i czerpią z niej wiedzę czują się bogaci i doceniają piękno kultury. Wasz wkład w upowszechnianie wiedzy jest nieoceniony, dlatego jeszcze raz dziękujemy i składamy Wam najlepsze życzenia – satysfakcji z wykonywanej pracy i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Zespół MOK Kłobuck


INFORMACJA O ANULOWANIU ZAJĘĆ


TĘSKNIMY ZA WAMI!


INFORMACJA W SPRAWIE ODWOŁANIA DNI KŁOBUCKA 2020


ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMII

🌏 Dzisiaj już po raz 50. obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Planeta jest naszym wspólnym dobrem, dlatego wszyscy musimy się o nią troszczyć. A Wy co jej dzisiaj życzycie? 🌏


ZAPYTANIE O OFERTĘ ONLINE MOK KŁOBUCK

Kochani, rozwijamy naszą działalność online! Chcemy poznać Wasze oczekiwania względem umieszczanych przez nas treści. Szukamy pomysłów, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania #zostanwdomu
Chcemy zamieszczać materiały, które będą Was inspirować! Prosimy o Wasze sugestie i pomysły w komentarzach na Facebooku.

Dziękujemy za dotychczasową aktywność i udział w konkursach!


ŻYCZENIA WIELKANOCNE


INFORMACJA O ANULOWANIU ZAJĘĆ


TEATR „aMOK” – A JA BOJĘ SIĘ UTYĆ


ZPiT „ZIEMIA KŁOBUCKA” – MAMA OSTRZEGAŁA


TEATR „aMOK” – HALO, SALCIA…

„Halo Salcia…” – szmonczes żydowski w wykonaniu Romana Wierusa, aktora Teatru „aMOK”.

Jak to dobrze, że przed laty Alexander Graham Bell wynalazł telefon. Doceniamy to zwłaszcza teraz gdy wszyscy grzecznie siedzimy w swoich domach w myśl zasady #zostańwdomu 😉

#MOKKłobuck #TeatrAMOK


ANDRZEJ JELONEK – PEJZAŻ

#zostanwdomu
#mokklobuckinspiruje
#bądźzmokkłobuck
Z cyklu MINIATURY MUZYCZNE dziś zaprezentujemy Państwu utwór „Pejzaż”. Miłego dnia❤️


⏰ Zmiana czasu zimowego na letni. Spaliśmy godzinę krócej, ale na pewno mamy trochę siły na poszukiwanie oznak wiosny. Oczywiście #zostanwdomu nadal obowiązuje! Dlatego cieszmy się wiosną w domu, na balkonie, tarasie czy naszych ogródkach! Podrzucamy Wam wiosenne bingo ☀️ #mokklobuck


MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU

Kochani, z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru składamy najlepsze życzenia wszystkim dla których scena jest miejscem niezwykłym – przestrzenią realizacji największych idei, miejscem dyskusji i wymiany poglądów.

Dzięki osobom występującym w teatrze odkrywamy bogactwo międzyludzkich relacji i całe spektrum emocji. Teatr stwarza przestrzeń bez uprzedzeń i ograniczeń, rozwija wyobraźnię oraz wrażliwość na sztukę bez względu na wiek. Chcielibyśmy podziękować Ludziom Teatru za pasję, z jaką poświęcają się sztuce, która jak żadna inna, bliska jest człowiekowi. W teatrze, jak w lustrze, przyglądamy się sobie oglądając jednak innych. Kiedy na widowni teatrów zapada cisza i aktorzy wychodzą na scenę, każdy widz wie, że rozpoczęła się przygotowana specjalnie dla niego artystyczna przygoda.

Za to wszystko dziękujemy tym co tworzą teatr – Ludziom Teatru. Gratulujemy ujmującego talentu i dziękujemy za spektakle, które bawią, uczą i zawsze prowokują do myślenia. Niech uznanie, okazywane Wam nie tylko w związku z tym świętem, otwiera przed Wami nowe horyzonty!

Pozdrawiamy naszych Ludzi Teatru: Beatę Górską-Cieślińską i Grupy Teatralne aMOK i sMOK, Magdalenę Pietrulewicz i Teatr Nowych oraz Wręcz.


TEATR „aMOK”

Musicale, musicale….
Nasza Grupa Teatralna „aMOK” nie próżnuje w domach 
Już teraz jej członkowie wraz z instruktorem, panią Beatą Górską-Cieślińską przygotowują dla nas coś muzycznego na tegoroczne Dni Kłobucka. Wszyscy wierzymy, że ten ciężki czas szybko przeminie i będziemy się wspólnie mogli bawić przy dźwiękach muzyki 

#zostańwdomu #MOKKłobuck #TeatrAMOK


INFORMACJA O ANULOWANIU ZAJĘĆ


 SPEKTAKL „NIC, DZIKA MRÓWKA, ADAM I EWA”

Spektakl teatralny pt. „NIC, DZIKA MRÓWKA, ADAM I EWA” w wykonaniu naszego Teatru „aMOK”. Premiera miała miejsce 27 listopada 2016r.

w rolach głównych wystąpili:
NIC – Ida Górska
DZIKA MRÓWKA – Joanna Pilśniak
ADAM – Michał Błaszczak
EWA – Małgorzata Jankowska

Scenariusz na podstawie tekstu Maliny Prześlugi w reżyserii Beaty Górskiej Cieślińskiej.

Zapraszamy do wspólnego oglądania 

#zostańwdomu #MOKKłobuck #TeatrAMOK


WITAMY CIĘ, WIOSNO!


TEATR „aMOK” – MAŁY KSIĄŻĘ

Źródło: YouTube


BĄDŹ SUPERBOHATEREM! ZOSTAŃ W DOMU!


INFORMACJA O ANULOWANIU ZAJĘĆ