XXXIII Regionalny Konkurs Recytatorski – laureaci eliminacji powiatowych

Ogłaszamy listę laureatów eliminacji powiatowych XXXIII Regionalnego Konkursu Recytatorskiego „Wrażliwość na słowa” organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku w dniu 22 kwietnia 2022 r.:

(porządek alfabetyczny)
Strzeszyna Hanna – SP nr 1 w Kłobucku
Ślusarczyk Maja – GZSP nr 1 w Popowie
Ząbkowska Natalia – SP w Zajączkach Pierwszych

Na rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników (miejsc i lokat) zapraszamy ww. osoby, w poniedziałek 25 kwietnia 2022 r. o godzinie 18:00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku, wówczas przedstawimy wszystkie szczegóły.

Gratulujemy i zapraszamy.