Wywiad z Elżbietą Dzikowską – część 1

Z okazji I Kłobuckiego Festiwalu Podróżniczego „Palcem po mapie” publikujemy pierwszą część wywiadu z Panią Elżbietą Dzikowską. Z pionierką wśród polskich podróżniczek rozmawiały Katarzyna Szmigiel i Julia Jeziorowska z Zespołu Szkół nr 3 w Kłobucku. Zapraszamy do obejrzenia pierwszego wywiadu w ramach Towarzyskiego Młynu Towarzyskiego Ze Świata!

Już dzisiaj (13.05.2022) drugi dzień naszej wyprawy „Palcem po mapie”.

• 17:00 – wernisaż wystawy fotografii Patryka Szymańskiego pn. „Skarby Tanzanii. Fotoreportaż z dzikiej kopalni złota”
  • 18:00 – Zofia Jurczak „Podróże po kulturze – zaskakujące miejsca w Polsce, o istnieniu których nie mieliście pojęcia”

Westybul i izba pamięci im. Władysława Sebyły w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kłobucku. Serdecznie zapraszamy.