II Summer California Festival Talent Show – galeria, cz. 2

Przedstawiamy kolejny album zdjęć z II Summer California Festival Talent Show zorganizowanego pod honorowym patronatem Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku, jako kontynuacja pomysłu kulturalnego, wykutego w Kuźni Lokalnych Pomysłów 2021, którego autorem jest Kacper Polis WhiteWell.

Komisja w składzie:
1) Kacper Polis;
2) Julia Cebula;
3) Katarzyna Karkoszka-Jurczyk
po obejrzeniu 14 prezentacji scenicznych (taniec, śpiew, gra na fortepianie) zgłoszonych do konkursu:

• Bartosz Sikora – gra na fortepianie
  • Wiktor Zander – gra na fortepianie
  • Hanna Bęben – taniec nowoczesny
  • Oskar Kaczmarek – śpiew
  • Amelia Cierpiał – śpiew
  • Roksana Kubicka – śpiew
  • Jagoda Wypych – śpiew
  • Julia Przybylska – śpiew
  • Emilia Hejduk – śpiew
  • Nicola Krawczyk – taniec nowoczesny
  • Adam Stanik – śpiew
  • Wiktoria Bażak – śpiew
  • Katarzyna Pawełczak – śpiew
  • Łukasz Drzazga – śpiew

Jury postanowiła wyłonić następujących laureatów:
I miejsce: Jagoda Wypych za wykonanie piosenki „Still in Love”,
II miejsce:
Amelia Cierpiał za niesamowity performance wokalno-instrumentalny, show świetlne, prezentacja autorskiej piosenki pt.: „Rysy”;
III miejsce:
Oskar Kaczmarek za wykonanie piosenki Billie Eilish.

Występy były tak dobre, że Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski postanowił przyznać każdemu z uczestników nagrodę finansową. Laureaci wystąpili na dużej scenie wydarzenia Razem Możemy Więcej – Tauron Dystrybucja Kulturalnie, Sportowo, Bezpiecznie, Ekologicznie i Zdrowo w sobotę, a wszystkich uczestników mogliśmy ponownie zobaczyć w niedzielę podczas odbioru nagród.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom!

ZOBACZ GALERIĘ