Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2021

O czym jest nasz projekt? Tworzymy lokalną diagnozę społeczną, która ma nam wskazać drogę współdziałania razem z Wami – najbardziej atrakcyjną i dostosowaną do Waszych potrzeb oraz zainteresowań. Dzięki temu projektowi będziemy wspólnie tworzyć inicjatywy lokalne w Kłobucku!

Mamy do Was ogromną prośbę – przygotowaliśmy ankiety dla wybranych trzech grup odbiorczych – MŁODZIEŻY, DOROSŁYCH i OSÓB ZE SZCZEGÓLNYMI POTRZEBAMI. Chcemy Was lepiej poznać i wspólnie realizować Wasze kreatywne pomysły!

W tym celu prosimy o wypełnienie ankiety – nie zajmie Wam to więcej niż 5 minut! Na plakatach znajdują się także kody QR, które odeślą Was bezpośrednio do ankiet!

Dziękujemy bardzo serdecznie za każdą wypełnioną ankietę!

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2021”.