Zaproś nas do siebie 2019

W dniu dzisiejszym ⏰ sprawozdawcze spotkanie z wizyty studyjnej z Wrocławia w ramach „Zaproś nas do siebie 2019” Narodowego Centrum Kultury prowadziła Izabela Gęsiarz-Cieplik.

Tematami przewodnimi były: wolontariat oraz tworzenie mikrograntów. Całości dopełniła wirtualna wycieczka śladem „Zaprosia” po Wrocławiu. Wypunktowanie na mapie miejsc tworzących i rozpowszechniających kulturę: Teatr Muzyczny Capitol, Narodowe Forum Muzyki, Ośrodek Działań Artystycznych Firlej 😘, Synagoga pod Białym Bocianem zachęciło do ich odwiedzenia. Nie zabrakło akcentów przyrodniczych i architektonicznych. Dzięki „Zaprosiowi” czujemy się zainspirowani do nowych działań! 👍