XIV Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Władysława Sebyły

To już czas ogłosić konkurs poetycki – zapraszamy wszystkich chętnych i uzdolnionych poetów. Podzielcie się z nami Waszym talentem i wrażliwością.

Konkurs odbywa się w następujących kategoriach wiekowych:
autorzy „po debiucie” i „debiut”, którzy ukończyli 16 lat, których obowiązuje kategoria tematyczna: inspiracja wierszem Władysława Sebyły pt.: „Poeta” oraz autorzy: dzieci i młodzież do lat 16 w kategorii tematycznej: dowolnej.

Uczestnicy nadsyłają jeden zestaw wierszy: minimum 2 wiersze – maksimum 4 wiersze w formie maszynopisu lub wydruku komputerowego, każdy wiersz opatrzony godłem i dopiskiem „debiut” lub „po debiucie”.

Każdy zestaw prac konkursowych musi być opatrzony godłem słownym tzw. pseudonimem autorskim (nie znakiem graficznym!). Wypełnioną kartę zgłoszenia prosimy umieścić w zaklejonej kopercie podpisanej tylko godłem (gdyż udział w konkursie jest anonimowy) i dołączenie do zestawu wierszy.

Prace należy nadsyłać w nieprzekraczalnym terminie do 22 stycznia 2021 r. do godziny 20:00 (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku
ul. Targowa 1, 42-100 Kłobuck

lub na adres e-mail: biuro2@mokklobuck.pl.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród laureatom nastąpi
podczas uroczystej Gali Poetyckiej w dniu 6 lutego 2021r. – w zależności od sytuacji epidemiologicznej – stacjonarnie lub online.

KARTA ZGŁOSZENIA – UCZESTNIK MAŁOLETNI (FORMAT PDF)

KARTA ZGŁOSZENIA – UCZESTNIK MAŁOLETNI (FORMAT ODT)

KARTA ZGŁOSZENIA – UCZESTNIK PEŁNOLETNI (FORMAT PDF)

KARTA ZGŁOSZENIA – UCZESTNIK PEŁNOLETNI (FORMAT ODT)