Wojewódzki Konkurs Instrumentalny Online „Mój ulubiony przebój”

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci i młodzież z województwa śląskiego, czerpiących radość z grania na instrumentach muzycznych, do podzielenia się swoimi doświadczeniami i pasjami muzycznymi. Nadsyłając nam wykonany przez siebie utwór muzyczny na dowolnym instrumencie należy podać imię i nazwisko oraz właściwą kategorię.

Nasi artyści będą przesłuchiwani w kategoriach wiekowych jako:
– uczniaki (szkoła podstawowa) – (1) klasy I-III, (2) klasy IV-VIII;
– młodziaki (szkoła średnia).

Prosimy o nadesłanie karty zgłoszenia oraz prezentacji wideo jednego nagranego utworu instrumentalnego w formacie MP4 (np. telefonem komórkowym). Wymagane jest nagranie uczestnika oraz instrumentu, na którym gra. Dla keyboardu postać i klawiatura instrumentu.

Nagranie należy przesłać ze strony (link) wetransfer.com na adres biuro1@mokklobuck.pl do dnia 16 kwietnia 2021 r. wraz z kartą zgłoszenia wykonawcy (imię i nazwisko, adres, kategoria wiekowa, tytuł utworu, telefon kontaktowy).

Przesłuchania konkursowe odbędą się 23 kwietnia 2021 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 30 kwietnia 2021 r. przez zamieszczenie informacji na naszym Facebooku.

KARTA ZGŁOSZENIA
ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU – OSOBA PEŁNOLETNIA