Summer California Festival Talent Show

Rozpoczynamy Kuźnię Lokalnych Pomysłów! 24 września 2021 r. to data pierwszej inicjatywy – talent show i koncertu ZEAMSONE! Droga młodzieży, czytajcie dalej!

Zapraszamy do udziału w pomyśle kulturalnym, którego pomysłodawcą jest przedstawiciel nieformalnej grupy młodzieżowej – Kacper Polis WhiteWell. Inicjatywa Kacpra, Summer California Festival Talent Show zyskała najwięcej punktów podczas głosowania Rady Ekspertów jest skierowana do młodzieży – jednej z grup odbiorczych, z którymi pracowaliśmy podczas programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2021.

Poszukujemy kreatywnych, utalentowanych młodych ludzi, którzy chcieliby wziąć udział w Talent Show
24 września 2021 r. od godziny 15:00
wiek – 15-22

Prosimy o nadesłanie karty zgłoszenia na adres email: summercaliforniafestival@gmail.com do dnia 22 września 2021 r.

Forma konkursu to krótka prezentacja sceniczna w formie:

• śpiew;
  • taniec;
  • prezentacja treści kabaretowych;
  • małe formy teatralne;
  • gra na dowolnym instrumencie;
  • recytacja;
  • występy sportowo-akrobatyczne;