Spektakl „Tajemnica Lady W.” – galeria, część 1

Ostatniego dnia marca w Miejskim Ośrodku Kultury byliśmy świadkami pokazu prawdziwej chiromancji, czyli przepowiadania przyszłości z dłoni. A to wszystko dzięki spektaklowi kryminalnemu Tajemnica Lady W. w wykonaniu Teatru Wręcz.

Aktorzy przenieśli nas do Londynu, nad malowniczą Tamizę i z prawdziwym wdziękiem angielskiego humoru rozbawili publiczność od pierwszych minut spektaklu. Los jest kapryśny i sprawił bohaterom wiele problemów podczas spełniania tajemniczych, niebezpiecznych przepowiedni.

Gratulujemy całej obsadzie wspaniałego popisu aktorskiego. Na scenie wystąpili: Miłosz Paszkowski, Magdalena Pietrulewicz, Agnieszka Maj, Patrycja Kielan Kasza, Anita Mazik, Marcin Kurzacz oraz Witold Przygoda.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie spektaklu, w tym pracownikom MOK.

Plotki, romanse, morderstwo i ślub – Tajemnica Lady W. dostarczyła nam wielu emocji. Dziękujemy za wspaniały spektakl!