Spektakl „Klub Kawalerów” – galeria, cz. 2

Premiera „Klubu Kawalerów” odbyła sie w sobotę, a my wciąż wspominamy i cieszymy się sukcesem Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku i naszej Grupy Teatr Nowych 🙂

Jeszcze raz dziękujemy za głośne brawa, owacje na stojąco oraz cieple komentarze! Jesteście wspaniali. Oby więcej takich wieczorów 💋

Na koniec indywidualne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w realizację tego spektaklu, uściski należą się całemu zespołowi MOK za ogrom pracy, który każdy włożył. Dzięki Wam wszystkim spektakl przygotowany pod kierunkiem Magdaleny Pietrulewicz, reżyser spektaklu, w całosci dał tak niesamowity efekt!

Zatem:
Cały zespół MOK jest nieoceniony 💋♥️
Przede wszystkim podziękowania dla Izabely Gęsiarz-Cieplik i Zuzanny Rataj za całokształt pracy wlożonej w spektakl: wszelką pomoc przy wykonaniu scenografii, wasze pomysły i zapał. Zuzię mocno przytulamy za czuwanie za sceną nad tekstem 🙂 oraz kierowanie zmianami scenografii w trakcie spektaklu. Izie przede wszystkim za super pomysły scenograficzne i ich wdrożenie w życie. Wojtkowi Krysiakowi za dbanie by muzyka taka jak trzeba i kiedy trzeba. Andrzejowi za przygotowanie nas, amatorów, do wykonania piosenek. Mirek i Paweł, wam za przygotowanie pergoli i kontuaru. Łukaszowi Drzazga za pomoc przy zmianie scenografii. Mężom Izy i Zuzi 🙂 za pomoc, Renatce dziękuję za przygotowanie plakatu, Ani za sprzedaż biletów, Pani Basi za wszelką pomoc, Pani Wandzie, Asi, Gosi i Agacie za dobre słowo i uśmiech. Dyrektor Oldze Skwara za znalezienie czasu by wziąć udział w spektaklu i uparte dążenie do tego by pomimo wielu przeciwności spektakl się odbył. Kwiaciarni DANUSIA za piękne bukiety, szkółce „Blabuś” za drzewka na scenie, panu Krzysztofowi Chamarowskiemu za przewoz drzewek 🙂

I na koniec … najpodziękowania 😊♥️
Bardzo mocno dziękujemy cudownym aktorom z Grupy Teatr Nowych. To nasz pierwszy i mamy nadzieję, ze nie ostatni spektakl 😘 Uściski dla Was.
Podziękowania:
Karol Płaczkiewicz,
Anna Macoch,
Magdalena Pietrulewicz,
Danusia Tukaj,
Mirosław Tukaj,
Miłosz Paszkowski,
Mikołaj Matyja,
Błażej Kulik,
Jan Puchała,
Dominika Matysiak,
Anita Mazik,
Olga Skwara,
Marta Salwierak.

Dziękujemy za zaangażowanie na próbach (tym, którzy byli zawsze lub niemal zawsze przede wszystkim) jednocześnie za wszystkie Wasze pomysły i ciekawe spojrzenie na grane postacie. Włożyliscie ogrom pracy.

W załączeniu ostatnia porcja zdjęć od Krzysztofa Świtalskiego. Jak zawsze zrobione sprawną ręką artysty 🙂

Dziękujemy!

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Stosownie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że:

Administratorem Twoich danych osobowych jest:
Miejski Ośrodek Kultury im. Władysława Sebyły w Kłobucku, ul. Targowa 1, 42-100 Kłobuck.

Dane kontaktowe:
Z Administratorem można się skontaktować:

Inspektor Ochrony Danych:
W Miejskim Ośrodku Kultury im. W. Sebyły w Kłobucku został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych – Mirosław Górski z którym można się skontaktować poprzez adres poczty elektronicznej: iod@mokklobuck.pl.

Cele przetwarzania, podstawa prawna przetwarzania, czas przechowywania poszczególnych kategorii danych:
Dane będą przetwarzane przez Miejski Ośrodek Kultury im. W. Sebyły w Kłobucku, w celach:

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania, w tym również obowiązku archiwizacyjnego wynikającego z przepisów prawa. Podanie danych jest warunkiem uczestnictwa w formach działalności Miejskiego Ośrodka Kultury im. W. Sebyły w Kłobucku.

Odbiorcy danych:
Dane osobowe mogą być udostępniane innym podmiotom jeżeli obowiązek taki będzie wynikać z przepisów prawa. Dane osobowe mogą być ujawnione następującym odbiorcom:

Prawa osoby, której dane dotyczą:
Osoby, których dane osobowe przetwarza Miejski Ośrodek Kultury im. W. Sebyły w Kłobucku mają prawo do:

Przekazywanie danych do państw trzecich:
Dane będą przekazywane do Facebook Ireland Ltd. i Google LLC, którego międzynarodowy charakter powoduje potencjalnie możliwy transfer danych poza EOG. Podstawą takiego transferu są stosowane przez organizację standardowe klauzule umowne zatwierdzone przez Komisję Europejską.

Skip to content