Obchody 20-lecia Zespołu Śpiewaczego „Kłobuczanie”

14 maja 2019 roku odbyła się druga część obchodów 20-lecia Zespołu Śpiewaczego „Kłobuczanie”. Zobaczcie jak było.

Zespół śpiewaczy „Kłobuczanie” powstał i działa od marca 1999 roku przy Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku, który finansuje działalność merytoryczną i jest jego siedzibą. Działalność Zespołu wspiera Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kłobucku, którego członkowie stanowią jego skład osobowy. Pierwszym kierownikiem muzycznym był Zygmunt Wierus, a aktualnie prowadzi go Robert Ledwoń. Przewodniczącym Rady Zespołu jest Barbara Szymczyńska.

W skład Zespołu wchodzą obecnie: Zofia Bednarska, Barbara Bigielmajer, Anna Chabrowska, Stanisław Kędziora, Zofia Ociepa, Anna Piec, Irena Przybylska, Regina Palutkiewicz, Jan Puchała, Anna Olczyk, Andrzej Ociepa, Jolanta Szafraniec, Anna Sosnowska, Barbara Wróblewska i Barbara Szymczyńska.