Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej – więcej niż lekcja, więcej niż kino. Ogólnopolski program edukacji filmowej dla wszystkich etapów nauczania.

Dołącz ze swoją szkołą do programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej, który rusza od października 2021 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku.

Czekamy na zgłoszenia telefoniczne pod nr 34 317 29 91 lub online. Cena biletu – 5 zł/osoba.

WYKAZ CYKLICZNYCH SEANSÓW FILMOWYCH:
Chodzę do kina
SZKOŁA PODSTAWOWA – KLASY I-III
Filmowi bohaterowie
SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV-VI
Młodzi w obiektywie
SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY VII-VIII
Dojrzewanie w kinie
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
Kino polskie

pobierz harmonogram w postaci PDF

PROGRAM NA ROK SZKOLNY 2021/2022

EDUKACJA FILMOWA W KINIE – JAK TO ZROBIĆ?

ZOBACZ PREZENTACJĘ NA YOUTUBIE