II Powiatowy Plener Tatuażu

Za nami II Powiatowy Plener Tatuażu pn.: „Mój urokliwy zakątek miasta”. Ci, co byli świetnie się bawili. Pomimo upału rozłożyliśmy się na ławkach, trawie pod drzewami, w cieniu wokół pomnika Jana Długosza na kłobuckim rynku. Wyposażeni w wodę, owoce i słodkie przekąski daliśmy radę.

🌞🍪🍎🥤

Oto laureaci i ich dzieła:
I miejsce: Agnieszka Bachniak i Magdalena Kozakiewicz SP SPSK w Lgota,
II miejsce: Oskar Bąbiński i Oskar Tokarz SP w Biała,
III miejsce: Nina Morawska i Wiktoria Kęsik z SP Opatów
oraz trzy równorzędne czwarte miejsca:
Natalia Ochmańska i Bianka Kozińska SP nr 3 Kłobuck,
Kinga Zając i Kamila Konieczna SP Opatów,
Martyna Wójcik i Zuzanna Wojtyra SP SPSK Lgota.

👏🥇🥈🥉👏

Plener zorganizowaliśmy wspólnie z Panią Grażyną Makles, która jest jego pomysłodawczynią jako kontynuacja inicjatywy lokalnej z projektu Kuźnia Kulturalna 2.0. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy wspaniałych tatuaży.