Elminacje powiatowe XXXI Regionalnego Konkursu Recytatorskiego „Wrażliwość na słowa” – galeria

Podczas Ludowego Koncertu Wielkanocnego poznaliśmy laureatów eliminacji powiatowych XXXI Regionalnego Konkursu Recytatorskiego „Wrażliwość na słowa”.

Dziękujemy komisji w składzie:
Adam Hutyra – aktor Teatru Dramatycznego im. Adama Mickiewicza w Częstochowie,
Beata Górska-Cieślińska – reżyser grupy teatralnej aMOK,
Dorota Musiał – teatrolog Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie,
Magdalena Pietrulewicz – reżyser grupy teatralnej Wręcz,
za poświęcony czas i cenne wskazówki.

Dziękujemy pracownikom MOK za pracę nad konkursem, szczególnie Pani Annie Szczepanik.

A oto wyniki konkursu:
kategoria I – uczniowie klas I-III
I miejsce – Fabian Paciepnik – SP Truskolasy
II miejsce – Małgorzata Grabowska – SP Popów
III miejsce – Marcin Król – SP Panki
kategoria II – uczniowie klas IV-VI
I miejsce – Bartosz Kalus – SP Popów
II miejsce – Zuzanna Kowalczyk – SP nr 1 Krzepice
III miejsce – Kaja Konieczna – SP nr 1 Krzepice
kategoria III – uczniowie klas VII-VIII i gimnazjum
I miejsce – Jakub Grabowski – SP Popów
II miejsce – Hanna Wójcik – SP nr 3 Kłobuck
II miejsce – Kinga Sowula – SP nr 1 Kłobuck
III miejsce Julia Grzyb – SP Panki

Laureaci wezmą udział w kolejnym etapie przesłuchań tj. eliminacjach regionalnych organizowanych przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie w dniu 24 kwietnia 2019 r. Powodzenia!

Komisja przyznała także wyróżnienia:
kategoria I – uczniowie klas I-III
Maja Ślusarczyk – SP Popów
Rafał Romański – SP nr 3 Kłobuck
Lena Matyja – SP Panki
kategoria II – uczniowie klas IV-VI
Zuzanna Kotowicz – SP Wilkowiecko
Natalia Langner – SP Wręczyca Wielka
kategoria III – uczniowie klas VII-VIII i gimnazjum
Daria Kulej – SP Wręczyca Wielka
Amelia Pyrak – SP Krzepice
Kornelia Kotarska – SP Panki

Cieszymy się także z przybycia po odbiór nagród laureatów I Gminnego Konkursu na Kartkę Wielkanocną.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i jeszcze raz serdecznie gratulujemy!