Dzień Otwarty w MOK Kłobuck

9 września br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku odbył się Dzień Otwarty❗️ Mimo deszczowej pogody odwiedziliście nas licznie, za co bardzo dziękujemy. Oficjalnie zakończyliśmy wakacje i przedstawiliśmy chętnym nową ofertę zajęć. W westybulu MOK pracownicy oraz instruktorzy byli do Waszej dyspozycji. Nie zabrakło także przedstawicieli m.in. Koła Teatralnego aMOK oraz Kłobuckiego Klubu Pasjonatów Plastyki.

Przygotowaliśmy specjalne stoiska, odpowiadające wszystkim zajęciom organizowanym w MOK. Dostosowaliśmy naszą ofertę dla różnych grup wiekowych. Młodsi i trochę starsi znajdą w MOK zajęcia dla siebie.

Dzień Otwarty to niesamowita okazja poznania bliżej kreatywnej codzienności Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku. Dziękujemy za rozmowy i okazanie zainteresowania naszymi zajęciami 🎭🎨🎤

📌Nadal zapraszamy do zapisywania się na zajęcia. W pokoju instruktorów MOK znajdują się wszystkie niezbędne informacje. Będziemy razem tworzyć przestrzeń kulturalną w Kłobucku 🙂

Młodsza Grupa Teatralna sMOK
Formacje Taneczne