Anielska Pastorałka – galeria

W widowisku świątecznym zatytułowanym „ANIELSKA PASTORAŁKA” wystąpili aktorzy, wokaliści i tancerze sekcji artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku.
Grupa teatralna „aMOK”: najmłodsze aniołki: Natasza Górnik, Wiktoria Bażak, Natalia Ząbkowska i Oskar Kaczmarek, w roli trzech archaniołów: Małgorzata Jankowska, Joanna Pilśniak i Katarzyna Owczarek, kolorowe anioły i kreacje aktorskie w wykonaniu :
Kariny Kuberskiej, Izabeli Kielech, Katarzyny Dudek, Julii Pilśniak, Marioli Jankowskiej, Sylwi Kiedrzyn, Patrycji Krotoszyńskiej, Dobrusi Tomaszewskiej, Kingi Sowuli, Edyty Kowalik, Ewy i Natalii- sióstr Szymańskich, (przygotowywała się również do występu Joanna Żołnowska ale ostatecznie sytuacja zdrowotna nie pozwoliła jej w tym dniu z nami wystąpić, było też tak w grupach tanecznych młodszych ale z uwagi na włożony wysiłek, podajemy pełny skład osób nie tylko, które wystąpiły ale i tych które się przygotowywały 😊), kreacje aktorskie męskie: Jan Puchała, Roman Wierus, Artur Pilśniak, Błażej Kozacki, Szymon Balcerzak i Łukasz Drzazga. W tegorocznej Pastorałce w role św. Rodziny wcielili się : Katarzyna i Marcin Koszczykowie (nasi Instruktorzy tańca) i ich dzieci: w roli Bożego Dzieciątka – Wiktor i małego aniołeczka – Oliwia. I taka mała ciekawostka: w ubiegłych latach Jezuska grały dziewczynki: Florcia i Zosia. W tym roku mamy na scenie chłopczyka – Wiktorka. Formacja taneczna MK DANCE – grupa Srebrna (młodzieżowa):
Mazik Martyna, Bęben Hanna, Chalińska Amelia, Filipowicz Maja, Hyra Maja, Kaczmarczyk Hanna, Kasprzak Julia, Krawczyk Nikola, Poch Aleksandra, Pytel Dominika, Sawicka Wiktoria, Szymczyńska Oliwia, Wydmuch Michalina. Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Kłobucka” (grupa młodsza i starsza): Marysieńka Brzęczek, Zuzanna Lesik, Agatka Rokosa, Oliwia Żurek, Hania Brzęczek, Ewa Cieślik, Marysia Markisz, Maria Płaneta, Eliza Świąć, Michalina Służałek, Oliwier Cieśla, Patryk Kotowicz, Radek Ordowski, Cyprian Kleczkowski. Grupa młodzieżowa: Weronika Cieśla, Paulina Cykowska, Kasia Kotasińska, Klaudia Kotynia, Julia Obała, Sandra Pawelak, Michalina Szmit, Julia Urlik, Szymon Gralak, Wojciech Janic, Kacper Kleczkowski, Dawid Kupczyk, Artur Stefański, Radosław Sytniewski, Mariusz Szklarz, Dawid Ściebura. Choreografię taneczną przygotowali:
Karolina Skiba (Instruktor Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Kłobucka”, Katarzyna i Marcin Koszczykowie (Instruktorzy sekcji tanecznych MOK w Kłobucku, Małgorzata Jankowska – z grupy teatralnej „aMOK”. Scenariusz i reżyseria widowiska – Beata Górska- Cieślińska.
Wszystkim występującym bardzo dziękujemy, widowisko to, było dla nas niezwykłą podróżą artystyczną, niosącą ze sobą wspaniałe przesłanie. Zachęcany do obejrzenia pięknej foto relacji wykonanej przez Pana Krzysztofa Świtalskiego i jednocześnie zapraszamy do zobaczenia tego artystycznego majstersztyku na żywo, na własne oczy w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku 20.01.2019r. o godz. 18.00.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Stosownie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że:

Administratorem Twoich danych osobowych jest:
Miejski Ośrodek Kultury im. Władysława Sebyły w Kłobucku, ul. Targowa 1, 42-100 Kłobuck.

Dane kontaktowe:
Z Administratorem można się skontaktować:

Inspektor Ochrony Danych:
W Miejskim Ośrodku Kultury im. W. Sebyły w Kłobucku został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych – Mirosław Górski z którym można się skontaktować poprzez adres poczty elektronicznej: iod@mokklobuck.pl.

Cele przetwarzania, podstawa prawna przetwarzania, czas przechowywania poszczególnych kategorii danych:
Dane będą przetwarzane przez Miejski Ośrodek Kultury im. W. Sebyły w Kłobucku, w celach:

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania, w tym również obowiązku archiwizacyjnego wynikającego z przepisów prawa. Podanie danych jest warunkiem uczestnictwa w formach działalności Miejskiego Ośrodka Kultury im. W. Sebyły w Kłobucku.

Odbiorcy danych:
Dane osobowe mogą być udostępniane innym podmiotom jeżeli obowiązek taki będzie wynikać z przepisów prawa. Dane osobowe mogą być ujawnione następującym odbiorcom:

Prawa osoby, której dane dotyczą:
Osoby, których dane osobowe przetwarza Miejski Ośrodek Kultury im. W. Sebyły w Kłobucku mają prawo do:

Przekazywanie danych do państw trzecich:
Dane będą przekazywane do Facebook Ireland Ltd. i Google LLC, którego międzynarodowy charakter powoduje potencjalnie możliwy transfer danych poza EOG. Podstawą takiego transferu są stosowane przez organizację standardowe klauzule umowne zatwierdzone przez Komisję Europejską.

Skip to content